Sprzątanie i obsługa obiektów przemysłowych

Firma MGBS zajmuję się profesjonalnie czyszczeniem obiektów przemysłowych

Nasze doświadczenie to wieloletni staż pracy związanej z różnorodnymi pracami związanymi z czyszczeniem obiektów przemysłowych. Nasze doświadczenie zdobywaliśmy latami głównie w zakładach przemysłu papierniczego. Braliśmy udział w postojach serwisowych fabryk podczas ,których obsługiwaliśmy zlecenia związane z ze sprzątaniem całych zakładów przemysłowych zarówno z zewnątrz jak i wewnątrz. Każdy z naszych klientów po realizacji naszych prac stwierdził ,że prace wykonane przez naszą firmę są na naprawdę wysokim poziomie .

Dzięki wielobranżowości naszej firmy nasi pracownicy posiadają obszerną wiedzę techniczną , więc podczas czyszczenia radzimy sobie z każdym napotkanym problemem jaki weryfikujemy a ewentualne usterki , które zauważymy podczas wykonywania swoich prac bez zwłocznie zgłaszamy do działu technicznego naszego klienta aby ten mógł ustrzec się przed nie zapowiedzianymi awariami .

W razie konieczności realizujemy również prace alpinistyczne tym samym docierając do najtrudniejszych zakamarków państwa pomieszczeń produkcyjnych .

Po przyjęciu zamówienia na miejsce do klienta wysyłamy technika ,który weryfikuję stan zabrudzenia dzięki czemu jesteśmy wstanie dobrać odpowiednią technikę czyszczenia.

Do procesów czyszczenia używamy następujących metod:

  • technika czyszczenia suchym lodem
  • technika mycia ciśnieniowego zimna gorąca woda
  • technika hydropiaskowania
  • technika mycie gorącą parą
  • technika mycia z użyciem chemii
Pobierz katalog