Autorska metoda czyszczenia dopalaczy termicznych RTO

Firma Mgbs to wyspecjalizowany wykonawca w pracach związanych z czyszczeniem dopalaczy termicznych RTO

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w pracach związanych z czyszczeniem złoża dopalaczy termicznych RTO oraz z jego wymianą. Nasze prace wykonujemy kompleksowo , radzimy sobie nawet z najtrudniejszymi zadaniami związanymi z obsługą i serwisem. Posiadamy również wyspecjalizowany sprzęt do pracy związanej z obsługą urządzeń typu dopalacz termiczny RTO . W naszym zapleczu posiadamy maszynę do specjalistycznego czyszczenia złoża ceramicznego , która została zaprojektowana i wykonana w całości przez firmę Mgbs, jest to jedyne takie urządzenie na rynku.

Urządzenie ,które stworzyliśmy na poczet prac związanych z czyszczeniem ceramiki umożliwia wyczyszczenie złoża ceramicznego w 99% w sposób bez inwazyjny dla złoża ceramicznego jak i również dla otoczenia w którym przebiegają prace. Maszyna którą skonstruowaliśmy łączy ze sobą techniki czyszczenia strumieniowego oraz ciśnieniowego. Posiadamy również w naszym zapleczu patent na szybki demontaż warstwy wierzchniej ceramicznej cetels dzięki tej technice stajemy się bardzo konkurencyjni na rynku ponieważ czyszczenie ,które wykonujemy jest przeprowadzane w krótkim czasie , dzięki temu serwisowane urządzeni jest szybko przywracane do eksploatacji.

Posiadamy również zaprojektowany cały proces wykonawczy zleceń związanych z czyszczeniem oraz wymianą złoża ceramicznego, dzięki któremu całość zlecenia wykonywana jest bezpiecznie oraz z zachowaniem szczególnej ostrożności przestrzegania przepisów ochrony środowiska. Jednym słowem proponujemy państwu gotowy proces wykonania czyszczenia urządzenia oraz jego serwisu w sposób szybki i bezpieczny .

Nasi klienci bardzo często borykają się z problemami zabrudzonego złoża ceramicznego , które powoduje spadek sprawności dopalacza termicznego RTO co za tym idzie urządzenie zaczyna emitować większe starty emisyjne do atmosfery . W takich przypadkach większość naszych klientów słyszy od swoich serwisów, że złoże ceramiczne należy wymienić a łączy się to zawsze z bardzo dużym wydatkiem. W takim przypadku klient zgłaszający się do firmy Mgbs może otrzymać alternatywne o wiele tańsze rozwiązanie , którym jest regeneracja złoża ceramicznego.

Po wstępnej ocenie stanu złoża ceramicznego nasi technicy oceniają w jakim stopniu jesteśmy wstanie z regenerować złoże oraz jakie prace należy jeszcze wykonać aby poprawić sprawność urządzenia. Po wstępnej weryfikacji klient otrzymuje gotowe rozwiązanie swojego problemu podnosząc przy tym zdecydowanie mniejszy koszt niż przy wymianie złoża ceramicznego. Wszystkie nasze zlecenia zakańczamy raportem powykonawczym , który w pełni przedstawia oraz obrazuje jakie czynności zostały wykonane podczas przebiegu naszych prac .

W raporcie zawarte są również zalecenia jakie należy zastosować aby urządzenie pracowało jak naj dłużej. Nasza firma posiada również rekomendacje serwisów zagranicznych ponieważ nie jednokrotnie byliśmy kontrolowani po zakończeniu naszych prac przy urządzeniach typu dopalacz termiczny RTO.

Pobierz katalogPrzejdź na podstronę