Czyszczenie dopalaczy termicznych RTO

Czyszczenie dopalaczy termicznych RTO (złoża, siodełek, izolacji, kanałów)

Czyszczenie dopalaczy termicznych RTO

Firma MGBS proponuje Państwu usługę czyszczenia regeneracyjnych dopalaczy termicznych RTO. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w pracach związanych z czyszczeniem złoża ceramicznego, siodełek, izolacji i kanałów dolotowych dopalaczy termicznych RTO. Nasze prace wykonujemy kompleksowo, radzimy sobie nawet z najtrudniejszymi zadaniami.

Nasi klienci bardzo często borykają się z problemami zabrudzonego złoża ceramicznego, które powoduje spadek sprawności dopalacza termicznego RTO. Jeżeli akumulatory ciepła nie są pokruszone, popękane i nadają się do dalszej eksploatacji sugerujemy wyczyszczenie złoża ceramicznego, które przywróci sprawność urządzenia do nominalnych wartości. Po kompleksowej usłudze czyszczenia i konserwacji, urządzenie będzie znów ekonomiczne i efektywne. W ramach usługi pracownicy MGBS czyszczą także siodełka oraz izolację.

Ważnymi elementami dopalacza termicznego RTO są kanały dolotowe, które w wielu przypadkach także wymagają czyszczenia. Po wielu latach eksploatacji, zbiera się w nich osad (różnej konsystencji, w zależności od rodzaju zanieczyszczeń), który należy usunąć. Spółka MGBS świadczy usługę czyszczenia kanałów dolotowych przy zachowaniu zasad ochrony środowiska, przekazując powstały odpad do uprawnionych podmiotów zajmujących się jego utylizacją.

Zapraszamy do kontaktu.

Scroll to Top