Różnorodne prace monterskie MGBS Polska

Firma Mgbs świetnie sprawdza się w pracach monterskich związanych z branżą przemysłową.

W każdym zakładzie przemysłowym zawsze znajdą się zadania związane z pracami monterskimi. Często bywa tak, że zakres takich prac przewyższa możliwości wykonawcze kadry zatrudnionej w zakładzie na stałe.

W takim przypadku warto skorzystać z oferty firmy Mgbs, która pomoże w wykonaniu prac ponad programowych odciążając tym samym pracowników zakładu. Firma Mgbs świadczy usługi monterskie o charakterze wielobranżowym, więc można zgłaszać się do nas nawet z bardzo wymagającymi zamówieniami.

Dział usług prac monterskich firmy Mgbs obejmuje również opcję wsparcia utrzymania ruchu w zakładach przemysłowych. Dział utrzymania ruchu to podstawa obsługi każdego zakładu przemysłowego o charakterze produkcyjnym, jego zadanie to utrzymanie stabilnej pracy urządzeń tak, aby nie dochodziło do nieplanowanych przerw podczas realizacji planów produkcyjnych.

Często zdarza się jednak, że nieplanowane awarie nakładają się na siebie, przez co podstawowy skład działu utrzymania ruchu w danym zakładzie staję się chwilowo bezradny.

W takim momencie warto zgłosić się do firmy Mgbs i skorzystać usługi wsparcia utrzymania ruchu.

Nasi monterzy w takiej sytuacji pojawią się na miejscu wyposażeni w podstawowy sprzęt warsztatowy i wesprą pracowników zakładu, aby razem wspólnie z nimi uporać się z zaistniałymi usterkami w celu jak najszybszego powrotu Klienta do stabilnej produkcji.

Pobierz katalog