Montaż maszyn przemysłowych

Firma Mgbs zajmuję się głównie wsparciem generalnych wykonawców, którzy wykonują bezpośrednio prace związane z montażem maszyn przemysłowych.

Firma zdecydowała się na rodzaj prac głównie jako podwykonawca, ponieważ możliwość wykonawcze które obecnie posiada świetnie sprawdzają się w tej roli. Kolejnym argumentem ,który przeważył nad wybraniem prac podwykonawczych jest fakt ,że firma Mgbs to działalność wielobranżowa i nie jest wstanie w jednym momencie skierować całej swojej organizacji do działań tylko przy jednym projekcie a podczas wykonywania zleceń przemysłowych związanych z montażem maszyn jako generalny wykonawca taki projekt wymaga wielkiego zaangażowania oraz bardzo dużej liczby monterów.

Biorąc pod uwagę wszystkie te aspekty i główną dewizę firmy którą jest pełne zadowolenie klienta firma na tym etapie będzie rozbudowywała swój dział montażu maszyn przemysłowych głównie w formie wsparcia generalnego wykonawcy.

Jeśli chodzi o prace monterskie związane z montażem maszyn przemysłowych nasi pracownicy posiadają bardzo duże doświadczenie. Pracownicy Mgbs zatrudnieni byli wcześniej w firmach działających na rynku pod inną marką a ich właścicielami byli założyciele Mgbs, więc trzeba wyraźnie podkreślić że firma Mgbs to świeża marka ale posiadająca kadrę monterów z dużym doświadczeniem oraz zgraniem zespołu ze względu na wieloletnią współpracę w jednej firmie.

Monterzy Mgbs brali udział w bardzo dużych projektach głównie w zakładach papierniczych gdzie wielkość maszyn jest bardzo duża przez co montaż takich urządzeń to zadanie dla prawdziwych specjalistów.

Dzięki wieloletniemu zaangażowaniu założycieli Mgbs w branży przemysłowej o charakterze montażu maszyn firma jest wstanie w pełni obsłużyć swoich klientów. W przypadku gdy odwiedzisz naszą stronę a poszukujesz generalnego wykonawcy nie zniechęcaj się czytając naszą ulotkę.

Firma Mgbs będąc w branży posiada zbudowaną bazę dostawców usług generalnego wykonawstwa, u nas otrzymasz pełną obsługę twoich zamówień. Możesz składać do nas zapytania nawet o bardzo zaawansowanych wymaganiach wykonawczych.

Po otrzymaniu zapytania nasi specjaliści działu montażu maszyn bezzwłocznie zajmą się oceną zapotrzebowania klienta i odpowiednio dobiorą rozwiązanie wykonania projektu łącznie z opracowaniem doboru generalnego wykonawcy oraz pozostałych firm zewnętrznych, które będą najbardziej pasowały do charakteru zlecenia zamówienia klienta. Reasumując zgłaszając się do firmy Mgbs otrzymasz pełną obsługę związaną z obsługą zleceń związanych z montażem maszyn przemysłowym.

Gwarantujemy pełną obsługę zlecenia, gotowe rozwiązania oraz nasze podwykonawstwo podczas trwania prac monterskich zlecenia. Biorąc czynny udział w zleceniu pełnimy również funkcje nadzorcy projektu pilnując całego zlecenia na które otrzymamy zamówienie.

Zaufaj nam i uwierz ,że tylko osoby poruszające się w branży są wstanie właściwie ocenić i dobrać firmy ,które powinny brać udział w konkretnych pracach korzystając z naszej obsługi nie będziesz musiał się martwić czy oby na pewno właściwie dobrałeś wykonawcę swojego projektu, ponieważ będziesz miał to zagwarantowane w cenie usługi ,którą zamówisz w firmie Mgbs.

Pobierz katalog