Profesjonalne czyszczenie maszyn przemysłowych

Firma MGBS zajmuję się profesjonalnie czyszczeniem maszyn przemysłowych.

Firma MGBS zajmuję się profesjonalnie czyszczeniem maszyn przemysłowych. Nasze doświadczenie to wieloletni staż pracy związanej z różnymi technikami czyszczenia przemysłowego. Nasze doświadczenie zdobywaliśmy latami głównie w zakładach przemysłu papierniczego. Braliśmy udział w postojach serwisowych fabryk podczas ,których obsługiwaliśmy czyszczenia kilku maszyn w jednym czasie zadanie tego typu nie jest dla nas problemem ponieważ posiadamy dużą liczbę pracowników ,którzy bez problemu sprostają każdemu zadaniu nawet tym najtrudniejszym i niebezpiecznym .

Dzięki naszym usługą poprawisz jakość swojej produkcji , każdy z naszych klientów po realizacji naszych prac stwierdził że korzyści osiągnięte po czyszczeniu swojej linii produkcyjnej są na tyle wysokie ,że koszt związany z inwestycją zlecenia zwraca się w bardzo szybkim tempie. Dzięki wielobranżowości naszej firmy nasi pracownicy posiadają obszerną wiedzę techniczną , więc podczas czyszczenia radzimy sobie z każdym napotkanym problemem jaki weryfikujemy ewentualne usterki , które zauważymy podczas wykonywania swoich prac bez zwłocznie zgłaszając je do działu technicznego naszego klienta aby ten mógł ustrzec się przed nie zapowiedzianymi awariami .

Mając świadomość jak ważna jest jak naj krótsza przerwa w produkcji nasze zlecenia wykonujemy w wcześniej zaplanowanym czasie dzięki czemu nasi klienci bez problemu mogą zaplanować postój maszyny wyłączając ja z produkcji.
Po przyjęciu zamówienia na miejsce do klienta wysyłamy technika ,który weryfikuję stan zabrudzenia dzięki czemu jesteśmy wstanie dobrać odpowiednią technikę czyszczenia.

Do procesów czyszczenia używamy następujących technik:

  • technika czyszczenia suchym lodem
  • technika mycia ciśnieniowego zimną i gorąca woda
  • technika hydropiaskowania
  • technika mycia gorącą parą
  • technika mycia z użyciem chemii

Każda z tych metod posiada swoje zalety. Sukces poprawnego wykonania zlecenia polega na odpowiednim dobraniu danej techniki do zadania.

Pobierz katalog