Prace ogólnobudowlane, remonty, wykończenia, MGBS Polska

Prace ogólnobudowlane

Firma Mgbs świadczy usługi z zakresu prac ogólnobudowlanych.

Pomimo iż firma Mgbs zawiązała się w roku 2019 nasi pracownicy to fachowcy z wieloletnim doświadczeniem w branży budowlanej. Jesteśmy wstanie z realizować wile różnorodnych zleceń związanych z budownictwem.

Mogą składać państwo zapytania nawet o bardzo skomplikowanych zleceniach budowlanych. Dzięki szerokim kontaktom w branży budowlanej jesteśmy wstanie sprostać każdemu wyzwaniu. W przypadku gdy prace wybiegają poza umiejętności naszych pracowników firma Mgbs korzysta ze swojej szerokiej listy kontaktów firm podwykonawczych z branży budowlanej.

Biorąc pod uwagę nasze doświadczenie macie państwo gwarancję ,że nasi podwykonawcy to firmy o odpowiednich umiejętnościach. Jesteśmy wstanie obsłużyć zlecenia od podstawowych zleceń budowlanych po budowę domu pod klucz czy też rozbudowę hali produkcyjnej.

Współpracujemy również z renomowanymi firmami projektowymi zapewniając tym samym możliwość odpowiedniego zaplanowania inwestycji.

Po wpłynięciu do naszej firmy zapytania ofertowego nasz technik wysyłany jest do klienta aby dokładnie zweryfikować zakres planowanej inwestycji na podstawie skrupulatnie zebranych danych przygotowujemy dla państwa szczegółową ofertę cenową w raz z wachlarzem rozwiązań.

Pobierz katalog