MAKE GENERAL BUSINESS SOLUTIONS

Poznaj nas bliżej i zostań naszym Partnerem w biznesie

Firma MGBS Sp.Z.o.o  powstała w kwietniu roku 2019 . Założyciele firmy  to ludzie o bardzo wysokim doświadczeniu  działań biznesowych na rynku Polskim.

Każdy z założycieli MGBS latami rozwijał swoje umiejętności  na rynkach usług oraz  sprzedaży towarów .Po wieloletniej pracy indywidualnej, założyciele uznali za ciekawy pomysł połączenie sił wykonawczych, które dzięki szerokiemu wachlarzowi rodzaju usług działalności każdego z założycieli miały stworzyć jedną firmę którą wyróżniać będzie na rynku bardzo szeroki asortyment proponowanych produktów usługowych oraz handlowych.

Pomysł ten był bardzo ciekawy, więc po długich planach oraz rozmowach uznano że działacze połączą swoje siły tworząc razem nową markę o nazwie MGBS skrót od Make General Business Solution, co w prostym tłumaczeniu znaczy tworzyć ogólne rozwiązania biznesowe. Nazwa ta nawiązuję bardzo do różnorodności świadczonych usług przez firmę ponieważ każdy rodzaj świadczonej usługi tworzy odrębne rozwiązanie potrzeb klienta. Firma MGBS prowadzona jest w formie Spółki Z.o.o  która podzielona jest na jednostki organizacyjne odpowiedzialne za wykonanie swoich czynności.

Siedziba Firmy MGBS Sp. Z.o.o znajduję się w Łodzi woj.Łódzkie natomiast firma posiada również swoją placówkę w Zgierzu woj.Łódzkie powiat Zgierski, szczegółowe dane teleadresowe znajdują się w zakładce kontakt na naszej stronie. Firma MGBS zatrudnia również personel niezbędny do wykonywania świadczonych przez siebie usług, który dobierany jest indywidualnie do potrzeb klienta . Nasi pracownicy przechodzą dość wymagający proces rekrutacji na którym można z weryfikować ich umiejętności i nie tylko, ważnym aspektem oceny pracownika jest również jego kultura osobista ,która jest niezbędna przy zleceniach proponowanych na najwyższym poziomie .

WARTO NAS WYBRAĆ

Świadczymy rozwiązania biznesowe
dla Twojej firmy
null

Doświadczenie i wygoda

Dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy otrzymujesz od nas gwarancję jakości zamawianych usług. Nie musisz się niczym przejmować, my będziemy robić to za ciebie, dbając o prawidłowy przebieg zlecenia. Współpraca z nami to wygoda, przyjemność oraz trafna decyzja.

null

Kompleksowa obsługa

Dzięki naszej wielobranżowości, można załatwić bardzo wiele rodzajów zamówień w jednym miejscu. Wykonujemy każdy rodzaj usługi z zakresu, branż które istnieją w naszej gałęzi działań. Pamiętaj, że twój czas jest bezcenny jeśli chcesz go szanować to zapraszamy do nas.

null

Bezproblemowy serwis

Dzięki naszej obsłudze serwisowej nasi klienci są w pełni zabezpieczeni gdy wyniknie nagła awaria. Pakiety naszej obsługi serwisowej obejmują różne warianty. Każdy z naszych klientów może dopasować nasz serwis do swoich potrzeb. Pracujemy również w systemie 24h / 7dni / 365 w roku.

ZESPÓŁ ORGANIZACYJNY

Poznaj nasz zespół specjalistów zarządzających firmą MGBS

Poniżej przedstawiamy Państwu główny zespół , który dokłada wiele starań aby wszystkie usługi firma MGBS mogła świadczyć na najwyższym poziomie.

Michał Rzepczyński

Prezes zarządu

Wieloletnie doświadczenie w zakresie rynku budowlanego oraz instalacyjnego. Długi staż w prowadzeniu i kierowaniu działalnością związaną z usługami.

Przemysław Dudek

Rada Nadzorcza

Wieloletnie doświadczenie w zakresie rynku związanego z auto biznesem. Długi staż w prowadzeniu i kierowaniu działalnością związaną z usługami oraz handlem i sprzedażą produktów.

Adrian Miler

Manager

Wieloletnie doświadczenie w zakresie prowadzenia projektów wykonywanych przez firmę na zlecenie klienta. Długi staż pracy owocuję wysokimi umiejętnościami związanymi z obowiązkiem nadzorowania zleceń.