Outsourcin, wynajem pracowników na zlecenie MGBS

Firma Mgbs świadczy usługi wynajmu pracowników do określonego zlecenia klienta.

Jeśli prowadzisz zakład produkcyjny i brakuje ci rąk do pracy a obarczony jesteś z zobowiązaniami terminowymi ta oferta jest właśnie dla ciebie. Jesteśmy wstanie sprostać każdym wymaganiom naszych klientów. Wspieraliśmy już wiele zakładów produkcyjnych w najtrudniejszych dla nich sytuacjach.

Stosujemy zasadę wysokiej jakości, nasi pracownicy nie są najtańsi na rynku wynajmu pracowników natomiast reprezentują swoją osobą wysoki poziom jeśli chodzi o wykonanie swoich obowiązków. Gwarantujemy odpowiedni dobór pracowników do zamawianych zadań ,które mają wykonywać. W historii naszych usług mieliśmy już zamówienia związane z doborem personelu do przeznaczenia rozbudowy linii produkcyjnych pod kątem obsługi personalnej mówiąc wprost nasi pracownicy byli odpowiedzialni za start i uruchomienie nowych linii produkcyjnych obejmując tym samym stanowiska liderów.

Nasza firma może zaproponować państwu pracowników do każdego działu państwa firmy począwszy od pracownika fizycznego kończąc na kadrze menadżerskiej. W naszej ofercie istnieje również możliwość przejęcia pracownika naszej firmy, po długim okr esie wynajmu pracownika jesteśmy wstanie zaproponować państwu zatrudnienie tej osoby na stałe do państwa zakładu .

Nie posiadamy stałego cennika, stawka za roboczogodzinę pracownika jest ustalana indywidualnie w zależności od rodzaju zamawianej usługi. Gdy otrzymujemy zapytanie ofertowe aby dokładnie zweryfikować rodzaj zlecenia na miejsce do klienta wysyłamy naszego menadżera ,który przeprowadza rozmowę wstępną po takiej wizycie tworzymy i przedstawiamy naszą ofertę

Pobierz katalog