Outsourcing pracowników do innej firmy

Outsourcing pracowników

Nazwa outsourcing pochodzi z języka angielskiego i jest skrótem od trzech słów: outside-resource-using. Oznacza ona korzystanie z zewnętrznych źródeł. Outsourcing polega na przekazywaniu zadań, funkcji, projektów i procesów do realizacji firmie zewnętrznej.

Firma Mgbs posiada w swojej ofercie usługę Outsourcingu kadrowego związanego z obsługą kadry pracowniczej państwa firmy. Jeśli państwa działalność korzysta z obsługi naszej firmy w zakresie wynajmu pracowników możesz również powierzyć nam oprawę całego zlecenia przekierowując na nas wszystkie sprawy związane z obsługą pracownika wynajmowanego przez naszą firmę. Dzięki takiemu rozwiązaniu państwa firma zyska wiele cennego czasu.

Każdy pracodawca ma świadomość, że często nowego pracownika należy przystosować do danego stanowiska, a wiąże się z tym wiele zadań chociażby dodatkowe badania lekarskie lub specjalistyczne uprawnienia. Nasza firma dzięki szerokim kontaktom doskonale radzi sobie z tego typu zadaniami.

Organizujemy niezbędne szkolenia dla pracowników i pomagamy w szybkim czasie przystosować ich do danego stanowiska pracy. Prowadzimy również szczegółowe ewidencje czasu pracy ,które ułatwią rozliczenie się z pracownikiem za jego okres pracy.

Cena za usługę jest ustalana indywidualnie wedle zapotrzebowania klienta, otrzymując zapytanie ofertowe ustalamy zakres pracy związany z potencjalnym zamówieniem następnie przedstawiamy państwu gotową ofertę cenową z pakietem rozwiązań ,które proponujemy.

Pobierz katalog