Montaż specjalistycznych linii produkcyjnych

Firma Mgbs zajmuję się głównie wsparciem generalnych wykonawców ,którzy wykonują bezpośrednio prace związane z montażem linii produkcyjnych.

Firma zdecydowała się na rodzaj prac głównie jako podwykonawca , ponieważ możliwość wykonawcze ,które obecnie posiada świetnie sprawdzają się w tej roli.

Kolejnym argumentem, który przeważył nad wybraniem prac podwykonawczych jest fakt ,że firma Mgbs to działalność wielobranżowa i nie jest wstanie w jednym momencie skierować całej swojej organizacji do działań tylko przy jednym projekcie a podczas wykonywania zleceń przemysłowych związanych z montażem linii produkcyjnych jako generalny wykonawca taki projekt wymaga wielkiego zaangażowania oraz bardzo dużej liczby monterów.

Biorąc pod uwagę wszystkie te aspekty i główną dewizę firmy którą jest pełne zadowolenie klienta firma na tym etapie będzie rozbudowywała swój dział montażu linii produkcyjnych głównie w formie wsparcia generalnego wykonawcy. Jeśli chodzi o prace monterskie związane z montażem linii produkcyjnych nasi pracownicy posiadają bardzo duże doświadczenie.

Pracownicy Mgbs zatrudnieni byli wcześniej w firmach działających na rynku pod inną marką a ich właścicielami byli założyciele Mgbs, więc trzeba wyraźnie podkreślić że firma Mgbs to świeża marka ale posiadająca kadrę monterów z dużym doświadczeniem oraz zgraniem zespołu ze względu na wieloletnią współpracę w jednej firmie. Monterzy Mgbs brali udział w bardzo dużych projektach głównie w zakładach papierniczych gdzie wielkość linii produkcyjnych jest bardzo duża przez co montaż takich urządzeń to zadanie dla prawdziwych specjalistów.

Dzięki wieloletniemu zaangażowaniu założycieli Mgbs w branży przemysłowej o charakterze montażu linii produkcyjnych firma jest wstanie w pełni obsłużyć swoich klientów. W przypadku gdy odwiedzisz naszą stronę a poszukujesz generalnego wykonawcy nie zniechęcaj się czytając naszą ulotkę. Firma Mgbs będąc w branży posiada zbudowaną bazę dostawców usług generalnego wykonawstwa, u nas otrzymasz pełną obsługę twoich zamówień.

Możesz składać do nas zapytania nawet o bardzo zawansowanych wymaganiach wykonawczych. Po otrzymaniu zapytania nasi specjaliści działu montażu maszyn bezzwłocznie zajmą się oceną zapotrzebowania klienta i odpowiednio dobiorą rozwiązanie wykonania projektu łącznie z opracowaniem doboru generalnego wykonawcy oraz pozostałych firm zewnętrznych, ,które będą najbardziej pasowały do charakteru zlecenia zamówienia klienta.

Reasumując zgłaszając się do firmy Mgbs otrzymasz pełną obsługę związaną z obsługą zleceń związanych z montażem linii produkcyjnych. Gwarantujemy pełną obsługę zlecenia, gotowe rozwiązania oraz nasze podwykonawstwo podczas trwania prac monterskich zlecenia. Biorąc czynny udział w zleceniu pełnimy również funkcje nadzorcy projektu pilnując całego zlecenia na , które otrzymamy zamówienie .

Zaufaj nam i uwierz ,że tylko osoby poruszające się w branży są wstanie właściwie ocenić i dobrać firmy ,które powinny brać udział w konkretnych pracach, korzystając z naszej obsługi nie będziesz musiał się martwić czy oby na pewno właściwie dobrałeś wykonawcę swojego projektu, ponieważ będziesz miał to zagwarantowane w cenie usługi ,którą zamówisz w firmie Mgbs.

Pobierz katalog